Drukuj

Zapraszamy do naszych sklepów! 

Wizytówką Spółdzielni są nowoczesne sklepy samoobsługowe w Brzączowicach i Dobczycach, działające w ramach sieci handlowej "Delikatesy Centrum". Sklepy działają na zasadzie "franczyzy". Cały majątek wraz z wyposażeniem i towarami jest nadal własnością Spółdzielni, a personel jej pracownikami.

W posiadanym sklepie z artykułami przemysłowymi w Dobczycach (budynek administracji) Spółdzielnia oferuje szeroki wybór artykułów metalowych, gospodarczych oraz jako jedyna w powiecie myślenickim prowadzi sprzedaż artykułów pszczelarskich o szerokim asortymencie.

Nasze placówki handlowe są systematycznie remontowane i unowocześniane. W codziennej praktyce handlowej Kierownictwo Spółdzielni kładzie szczególny nacisk na kulturę obsługi Klienta i dobre zaopatrzenie.

Dla naszych odbiorców organizujemy konkurs "SPRZEDAŻ PREMIOWA", w którym wszyscy mogą zdobyć nagrody w zależności od ilości zebranych paragonów, które zamieniane są na punkty i wybrane nagrody.
W konkursie biorą udział paragony ze wszystkich placówek handlowych GS-u za wyjątkiem bazy magazynowej. Regulamin konkursu jest dostępny do wglądu w każdym sklepie Spółdzielni.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Kontakt handlowy:
tel. +48 12 27 11 901, 27 11 017, 27 12 267
Fax: +48 12 27 11 082

Internet:
http://www.gsdobczyce.pl

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.